Content

Kõrvalmenüü

Teenused

Pakume kõikidele meilt ostetud aia- ja metsatehnikale ning tööriistadele hooldus- ja remonditeenust. Meie poole võivad julgelt pöörduda ka kõik need, kes ei ole oma toodet meie käest ostnud, kuid on silmitsi probleemiga, et see ei tööta enam korralikult, midagi on purunenud või vajab lihtsalt korralist hooldust. 
 
Rohkem infot hoolduse ja remondi kohta saab lugeda siit.
 
 
Teritusteenust oleme pakkunud juba 25 aastat. Saekettide ja võsalõikaja ketaste teritamise kogemused on meil olemas meie ettevõtte algusajast, lisandunud on ka nugade, kääride, suurte (kuni 700 mm) saeketaste ja muude lõikeriistade teritamised. 
Maailmas tuntud Rootsi ettevõtte „Tormek” vesiterituskäia ning spetsiaalselt igale lõikeriistale mõeldud käiakivide ja viimistlusvahenditega garanteerime parima kvaliteediga teritustulemuse Teie lõikeriistale. 
 
Rohkem infot teritusteenuse kohta saab lugeda siit
 
 
Meie rendilaos on hulk tehnikaseadmeid, mis on olulised abivahendid aiatööde tegemisel. Meilt saate osta erinevat aiatehnikat. Kuid alati polegi otstarbekas neid päriseks soetada, seda juhul kui seadet on vaja kasutada väga harva. Rentides saab vajalik töö tehtud ning vajaduse tekkimisel on võimalik just sellel ajahetkel tarvilik masin kasutusele võtta. Kindlasti aitab rentimine otsustada ka uue, samaväärse toote ostmisel.
 
Rohkem infot renditeenuse kohta saab lugeda siit
 
 
Robotniidukite paigaldus ja hooldus - soetades meilt robotniiduki, saate soovi korral tellida meilt paigalduse koos  niiduki seadistamisega, aga ka igakevadise või -sügisese hoolduse ja talvise hoiustamise.
 
Rohkem infot teenuse ja pakettide kohta saab lugeda siit