Content

Kõrvalmenüü

Meist

Tere tulemast AS MATE kodulehele!
 
Alustasime oma tegevust Tartus 1992. aastal jae- ja hulgikaubandusettevõttena. Meie põhitegevuseks on aia- ja metsatehnika, aku-, elektri- ja käsitööriistade müümine, samuti leiab meilt tarvikuid, varu- ja kuluosi. Meie kaubavalik on lai ja mitmekülgne - lisaks eelnimetatule pakume ka mototehnikat, vabaaja kaupu ning tooteid, mis on vajalikud igapäevaelus või ettevõtmistes. 
Meie töökoja meistrite käe all saavad hooldatud ja remonditud nii meilt ostetud kui ka mujalt soetatud tööriistad ja tehnikaseadmed, nt mootorsaed, muruniidukid, ning teritatud enamik lõikeriistu. 
Kui tekib vajadus mõnda aia- või metsatehnika seadet lühiajaliselt kasutada, mille päriseks soetamine pole otstarbekas, siis võib samuti pöörduda meie poole. Meie rendilaost leiate üht-teist vajalikku aiatööde tegemiseks!
 
AJALUGU 
  • Oleme kõige pikemaajalisem - aastast 1992 STIHL toodete müügiga tegelev ettevõte Eestis, autoriseeritud edasimüüja ning esinduskauplus. 
  • Aastal 2007 hakkasime Eestisse tarnima Saksa käsi- ja survepritside GLORIA tooteid.
  • Aastast 2010 esindame Rootsi terituskäiade tootjat TORMEK.  
  • Alates 2014 kuulume Aiatehnikaekspertide gruppi, mis on Eesti üks suurimaid aia- ja metsatehnikat pakkuvaid müügivõrke.
  • Alates 2016 tegeleme Tšehhi metsatehnika tootja LASKI seadmete edasimüügiga
 
Aastast 2015 oleme Eesti E-kaubanduse Liidu liige, et anda oma panus e-kaubanduse arengusse ja näidata, et turvaline e-kauplemine on meie jaoks oluline. 
Meil on hea meel olla tunnustatud E-kaubanduse Liidu poolt, kuuludes usaldusväärsete e-poodide nimekirja ja kanda märgist "Turvaline ostukoht".
    
  
KAUBAVALIK  
Koostööpartnerid, kelle tooteid Eestisse toome või kelle kaupu müüme, on maailmas tuntud ja tunnustatud. Meie kaubavalikus on esindatud tooted paljudelt ettevõtetelt:
AL-KO, ARNIKA, BAHCO, BLACK+DECKER, CFMOTO, CUB-CADET, DORMAK, ECHO, FISKARS, GARMIN, KRAUSEN, KÄRCHER, LASKI, LEATHERMAN, LOGOSOL, LOWRANCE, METABO, MTD, SCHEPPACH, STEINEL, STIGA, STIHL, VICTORINOX, WOLF-GARTEN, WORX, YARD-MAN jpt. 
 
Soovime oma klientidele pakkuda mugavat ostukogemust ja asjalikke nõuandeid. Oleme alati valmis vastama küsimustele meie müüdavate toodete kohta - meile on oluline, et leiaksite just Teile vajaliku kauba. Suuremate koguste puhul, või juhul, kui meie kaubavalikus ei leidu soovitud kaupa, andke sellest meile teada ja leiame Teile parima lahenduse!Tagasi